takový "deník" jedné slečny, která ,,túži inšpirovať ľudí".

"Balení holek" v dnešní době

3. října 2018 v 15:26 | Smiley |  ideas
Taky to určitě znáte..
Když se Vám na facebooku, nebo na instagramu objeví, že Vám někdo poslal zprávu a když to otevřete, nestačíte se divit.
Dnešní doba je strašná. Kluci jsou víc holčičky, jsou drzí, nevychovaní, sexističtí a vůbec nemají žádnej respekt ani disciplínu.
Poslala bych je z fleku na vojnu, aby jim ukázali, zač je toho loket a udělali z nich chlapy jak mají být. Hlavně chlapy, kteří se později dokážou postarat o rodinu. Ale zpátky k tématu..


Dnešní balení holek způsobem "taková hezká holka a nemá kluka?", "co tady taková hezká holka dělá sama?", "máš kluka?", nebo asi nejhorší způsob balení je "nechtěla by sis zaš**at? A ještě když Vám za to nabídnou peníze....!
Vždycky když mi nějakej týpek napíše takovouhle zprávu...fakt se nestačím divit. Na to normální ženská snad ani nemůže odpovědět.

Bože to se ze všech kluků vytratila romantika, slušnost a úcta k ženám? Vždyť to ani není možný. V dnešní době už neznají způsob, jak pěkně oslovit holku, radši na holku zapískají jak na psa, nebo ještě hůř. Neotáčejte se, je to ponižující.
V dnešní době neznají přinést holce kytku, pozvat ji do kina, do cukrárny a prvně se poznat,..dnešní doba je hrr a všichni si hrají na dospělý. Já nikdy s ničím nespěchala a nelituju toho ani trochu! Na všechno je čas. :)


Mojí sestru jednou balil jeden kluk tak, že jí napsal "chtěl bych se seznámit, ale nemusíš mi to přijímat, ani odepisovat, ale chci se seznámit". Takovouhle zprávu nemůže napsat člověk, kterej je normální. Fakt ne.
Holky nenechte se od takových blbečků zblnout. Stejně jim jde jenom o sex a o nic jinýho.
Oni si totiž myslí, že v dnešní době jsou všechny holky tak tupý, že skočí do postele s každým blbečkem co se namane.
Nebudeme si lhát, jsou i takový holky...ale nechápu je. Říká se tomu milovat se, milovat se s někým koho milujete, ne jenom proto, že to chcete mít za sebou...BLBOST!
Buďte hrdý a nenechte se zblbnout! ;) A tyhle odporný, slizký hovada pošlete někam. Kluk, kterej neumí sbalit holku pěkně bez žádnejch prasáren Vás nikdy nebude mít upřímně rád. :)
Kluk/Chlap, kterej Vás chce pro Vás bude schopnej udělat cokoliv.

Doufám, že se článek líbí! Budu ráda, když mi napíšete do komentářů, jakej článek byste chtěli u mě vidět. :)
Budu moc ráda za vaše ohlasy, ale i kritiku! Abych věděla, co zlepšit. :)


love yaaa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zhodnoť článek (jako ve škole) :)

1 :-* 100% (1)
2 :) 0% (0)
3 ;) 0% (0)
4 :O 0% (0)
5 :/ 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama